Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Verva triumfuje w Suwałkach

Dodano: 25/08/2020 - Numer 2718 - 25.08.2020
Siatkarze Vervy Warszawa Orlen Paliwa wygrali XI Memoriał Józefa Gajewskiego. W finale wicemistrzowie Polski pokonali MKS Ślepsk Malow Suwałki 3:1. Podopieczni Andrei Anastasiego odnieśli drugie zwycięstwo w tej imprezie.   Na zakończenie rozgrywanego w Suwałki Arenie turnieju kibice obejrzeli interesujący mecz. Kluczowa dla końcowego wyniku była seria czterech wygranych akcji od stanu 17:19 do 17:23. Seta zakończył skutecznym atakiem Michał Superlak (21:25). W drugim secie od stanu 19:19 przewagę zaczęli uzyskiwać siatkarze Vervy. Gdy Superlak obił blok rywali, mieli piłkę setową przy stanie 21:24. Suwalczanie zerwali się jeszcze do walki, asem serwisowym popisał się Bartłomiej Bołądź, ale Artur Szalpuk ustalił wynik na 23:25. Trzeciego seta wygrali gospodarze turnieju (
     

57%
pozostało do przeczytania: 43%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze