Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Zielona lekcja

Dodano: 25/08/2020 - Numer 2718 - 25.08.2020
Nauka poprzez zabawę to najskuteczniejsza forma uczenia się. Dlatego Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej zorganizował wakacyjną zieloną lekcję w przedszkolu w Radwanicach. Podczas zajęć doradca energetyczny WFOŚiGW we Wrocławiu Żaneta Borutko wytłumaczyła, czym są atmosfera i smog, a także jakie są odnawialne źródła energii i korzyści z ich wykorzystania. Dzięki modelom edukacyjnym dzieci zobaczyły, jak działają minielektrownia i urządzenia napędzane energią wiatru, wody i słońca. Zajęcia przygotowane dla najmłodszych Dolnoślązaków przez doradców energetycznych WFOŚiGW we Wrocławiu uczą dzieci ochrony przyrody i umiejętności obserwacji różnych zjawisk. (jw, WFOŚiGW)
     

96%
pozostało do przeczytania: 4%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze