Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

O tym i owym

Dodano: 31/08/2020 - Numer 2723 - 31.08.2020
WYSTAWA Ludzie trzech kontynentów Centrum Kultury Agora zaprasza do obejrzenia wystawy online dostępnej do 31 sierpnia. „Ludzie trzech kontynentów” to fotograficzny zapis podróży Tomka Piecha – scenarzysty, reżysera, pasjonata długich i mozolnych wędrówek. Na ekspozycji będzie można zobaczyć wnikliwy i dopracowany portret osób zamieszkujących trzy kontynenty: Afrykę, Europę i Azję, które autor spotkał na swojej drodze. Piękne ujęcia, pełne ostrości i wyraźnych kontrastów, przemyślane aranżacje, ale czasami także zdjęcia twarzy „łapanych na gorąco”, w biegu, stanowią zapis zamkniętych w kadrze, wyjątkowych postaci i sytuacji. Tomek Piech obrazem, zarówno w postaci fotografii, jak i wersji filmowej, zajmuje się już od ponad 20
     

30%
pozostało do przeczytania: 70%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze