Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Kto zostanie szefem klubu KO

Dodano: 16/09/2020 - Numer 2737 - 16.09.2020

OPOZYCJA \ Wciąż nie wiadomo, kto zastąpi przewodniczącego Platformy Obywatelskiej Borysa Budkę na stanowisku szefa klubu Koalicji Obywatelskiej. Wczoraj w Warszawie odbyło się posiedzenie polityków KO, na którym poruszana była ta kwestia. Jednym z kandydatów do objęcia tej funkcji jest poseł PO Cezary Tomczyk.

Wczoraj po godz. 11 w Warszawie rozpoczęło się posiedzenie zarządu Platformy Obywatelskiej. Wkrótce po nim odbyło się także spotkanie sejmowego klubu Koalicji Obywatelskiej. Głównymi tematami były m.in. kwestie wyboru nowego przewodniczącego klubu KO, przyszłość partii oraz zmiany w ustawie o ochronie zwierząt.

Rzecznik PO Jan Grabiec twierdził, że tematem wtorkowego posiedzenia zarządu były „kalendarz działań PO w najbliższych miesiącach”, ale także kwestia

     

34%
pozostało do przeczytania: 66%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze