Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

„Sug” Sutton w kadrze Ślęzy Wrocław

Dodano: 23/09/2020 - Numer 2743 - 23.09.2020

Od wczoraj treningi z zespołem rozpoczęła Alecia „Sug” Sutton, niespełna 22-letnia zawodniczka ze Stanów Zjednoczonych. Tym samym kadra wrocławianek jest już niemal kompletna.

Sutton pierwotnie miała pojawić się we Wrocławiu wraz z drugą reprezentantką USA, Stephanie Jones, ale oczekiwanie przedłużyło się z powodu podpisania umowy w WNBA. Zespół Washington Mystics, który dwukrotnie zatrudniał nową zawodniczkę Ślęzy, w ostatnim meczu sezonu zasadniczego zapewnił sobie awans do play-offów, jednak w pierwszej rundzie przegrał z Phoenix Mercury. Nowa zawodniczka Ślęzy spędzała na parkiecie średnio niecałe 10 minut, notując w tym czasie 2,8 pkt i 1 asystę na mecz. Ogólnie wystąpiła w 13 meczach sezonu 2020.

– Dużo rozmawiałem na jej temat z Sharnee

     

32%
pozostało do przeczytania: 68%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze