Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Teksas odchodzi od obowiązkowych maseczek

Dodano: 04/03/2021 - Numer 2876 - 04.03.2021

Teksas jako kolejny już stan zapowiedział, że zrezygnuje z koronawirusowych restrykcji. Bardzo nie spodobało się to lewicowemu gubernatorowi Kalifornii, który wkrótce będzie musiał walczyć o utrzymanie się na stanowisku – co zdaniem wielu komentatorów ma związek z radykalnym lockdownem.

Gubernator Teksasu Greg Abbott zapowiedział na konferencji prasowej, że od przyszłej środy w jego stanie przestanie obowiązywać nakaz noszenia maseczek. Równocześnie wydał rozkaz, który anulował kilka rozkazów wydanych wcześniej w związku z pandemią. W praktyce oznacza to, że od środy życie w Teksasie wróci praktycznie do normalności.

Gubernator podkreślił na konferencji, że jego decyzja nie oznacza, że zagrożenie minęło, i wezwał obywateli do

     

30%
pozostało do przeczytania: 70%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze