Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Legia znowu gubi punkty

Dodano: 19/04/2021 - Numer 2907 - 19.04.2021

Przewaga Legii Warszawa nad drugą w tabeli Pogonią Szczecin znowu zmalała i wynosi „tylko” 6 pkt. Zadyszka lidera to już bezsporny fakt. Po bezbramkowym remisie w Poznaniu z Lechem, mistrz Polski tym razem identyczny rezultat osiągnął na własnym stadionie z jednym z najsłabszych zespołów PKO Ekstraklasy – Cracovią.

Po przerwie reprezentacyjnej Legia, która oddała do kadr różnych krajów aż siedmiu podstawowych piłkarzy, nie może wrócić na zwycięski szlak. Drugi mecz i drugi bezbramkowy remis. Cieszyć może tylko postawa obrony, do której od początku rundy rewanżowej było mnóstwo zastrzeżeń. Ofensywa lidera, która zmiatała z boiska kolejnych rywali w marcu, w kwietniu gra bardzo słabo.

Spotkanie z Cracovią było nudne i nijakie. Trener Czesław Michniewicz w pierwszej

     

57%
pozostało do przeczytania: 43%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze