Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Inwestowanie w cyberobronę to konieczność

Dodano: 01/09/2021 - Numer 3002 - 01.09.2021
fot. mat. pras./d
fot. mat. pras./d

Pandemia przyspieszyła pewne procesy czy wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych. Co za tym idzie, powstaje więcej zagrożeń cybernetycznych zarówno w kwestii posiadania i przetwarzania danych, jak i w zakresie komunikacji. Dezinformacja czy fake newsy stały się narzędziem walki w różnych obszarach, także życia społecznego. Ciągłe doskonalenie wiedzy z zakresu cyberbezpieczeństwa to najważniejszy element sprawnie funkcjonującego systemu bezpieczeństwa informacji.

W Krynicy-Zdroju rusza dziś trzydniowa konferencja CYBERSEC CEE: Regions & Cities. Rangę wydarzenia poświęconego cyberbezpieczeństwu umocni obecność prezydenta RP Andrzeja Dudy. Kto jeszcze będzie uczestnikiem spotkania?

Będziemy gościć przedstawicieli administracji państwowej, samorządowej, instytucji i

     

11%
pozostało do przeczytania: 89%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze