Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Sport

Dodano: 01/09/2021 - Numer 3002 - 01.09.2021

KOLARSTWO

Wystartowali w mistrzostwach

W górskich szosowych mistrzostwach Polski, rozgrywanych koło Limanowej, wystartowali młodzi kolarze LKS Górnik DZT i Akademii Kolarskiej Seven. Kolarze z Górnika przynajmniej przyjeżdżali do mety. Kolarze z AK Seven wycofywali się na trasie. W rywalizacji juniora młodszego 39. był Szymon Ilski, a 67. Patryk Uher (obaj Górnik DZT). Natomiast w kategorii junior w gronie 96 kolarzy Mateusz Dereń (Górnik DZT) zajął 36. miejsce.

Wałbrzyszanie z medalami

Minęło kilkanaście lat, od kiedy Natalia Frączek zdobywała ostatni złoty medal mistrzostw Polski dla LKKS Górnik DZT Wałbrzych w kolarstwie szosowym. Długo wałbrzyski klub czekał na taki wynik i w 

     

60%
pozostało do przeczytania: 40%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze