Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Vuković na Cyprze? Sá Pinto w Iranie

Dodano: 22/06/2022 - Numer 3205 - 22.06.2022

Dwóch byłych szkoleniowców Legii Warszawa wraca na trenerską karuzelę. Sá Pinto już na niej jest, bo podpisał umowę z irańskim klubem Esteghlal Teheran. Aleksandar Vuković znalazł jeszcze lepszą pracę, bo w tej chwili jest głównym kandydatem do objęcia cypryjskiego Anorthosisu Famagusta.

Cypryjczycy podobno złożyli już ofertę Serbowi, który bohatersko wydźwignął Legię z dna tabeli i już w marcu praktycznie zapewnił jej utrzymanie w ekstraklasie. Zaraz po rozstaniu się z Legią Vuković dostał niespodziewanie ofertę poprowadzenia Partizana Belgrad, którego jest wychowankiem i wielkim kibicem. Po głębokim namyśle uznał jednak, że z niej nie skorzysta. Zbyt wiele rzeczy mu się nie podobało w funkcjonowaniu serbskiego giganta. Wczoraj portal Meczyki.pl poinformował, że 42-latek jest

     

50%
pozostało do przeczytania: 50%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze