Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Letnie półkolonie

Dodano: 06/07/2022 - Numer 3215 - 06.07.2022

2 mln zł z UNICEF-u otrzymał w tym roku Wrocław na organizację wakacyjnego wypoczynku dzieci i młodzieży uchodźczej z Ukrainy. Celem projektu jest integracja z uczniami wrocławskimi. Letnie półkolonie organizowane są w 23 szkołach prowadzonych przez gminę Wrocław. Biorą w nich udział zarówno dzieci uchodźców, jak i wrocławscy uczniowie. Dla uczestników letniego wypoczynku przygotowano m.in.: zajęcia plastyczne, muzyczne, sportowo-rekreacyjne. Organizowane są także wyjścia poza placówkę: do zoo, teatru czy innych centrów rozrywki, które pozwolą na jeszcze głębsze poznanie Wrocławia. W planach są też wycieczki poza miasto. – Zależy nam, by dzieci uchodźców poznawały swoich wrocławskich rówieśników oraz nasze miasto. Pamiętajmy, że te

     

65%
pozostało do przeczytania: 35%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze