Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Udana inauguracja Gwardii

Dodano: 20/09/2022 - Numer 3269 - 20.09.2022

Siatkarze Chemeko-Systemu Gwardii Wrocław rozpoczęli nowy sezon Tauron 1. Ligi Mężczyzn od zwycięstwa. Podopieczni Dawida Murka wygrali w Hali Orbita z Mickiewiczem Kluczbork 3:1. Po długich miesiącach przerwy wreszcie wróciły siatkarskie zmagania na pierwszoligowym poziomie. Wrocławscy zawodnicy znów zapowiadają walkę o awans do PlusLigi. O tym, czy wreszcie się uda, przekonamy się na przełomie kwietnia i maja. Początek wygląda obiecująco. Świetnie prezentował się atakujący Chemeko-Systemu Gwardii Paweł Gryc, który zdobył 21 pkt i zasłużenie odebrał pierwszą statuetkę dla najlepszego siatkarza meczu. Mickiewicz trudne warunki postawił tylko w drugim secie, który zakończył się jego wygraną na przewagi. Pozostałe partie gwardziści wygrali

     

68%
pozostało do przeczytania: 32%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze