Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Muzyka z przesłaniem

Dodano: 21/10/2022 - Numer 3292 - 21.10.2022

W niedzielę 23 października w Katolickim Centrum Kultury Dobre Miejsce w Warszawie odbędzie się XI Festiwal Chrześcijańskie Granie. „Będzie to piękna przestrzeń muzyki, modlitwy oraz radości w Duchu Świętym” – zapowiadają organizatorzy. Festiwal rozpocznie koncert zwycięzców Debiutów 2021 – zespołu Jedno. Wydany rok temu przez tarnowską kapelę krążek „Szczęśliwy” został bardzo pozytywnie przyjęty przez fanów dobrej muzyki. Utwory z pierwszej płyty grupy znajdują się na listach przebojów.  Następnie na festiwalowej scenie zobaczymy trzech wykonawców, którzy zmierzą się w konkursie Debiuty 2022. Z kolei w finale wystąpi zespół Tylko Ty, zwycięzca konkursu Non Stop CCM 2022. Grupa od siedmiu lat koncertuje w Polsce i za

     

58%
pozostało do przeczytania: 42%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze