Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Jest nowe miejsce spotkań dla seniorów

Dodano: 22/12/2022 - Numer 3334 - 22.12.2022

Jak pokazują dane Urzędu Statystycznego w Warszawie, współcześni emeryci są w dużej części aktywni zawodowo. Wiele osób decyduje się też na aktywne spędzanie czasu, korzystając z różnych ofert kierowanych do tej grupy wiekowej. W Pruszkowie seniorzy mają do dyspozycji kolejne miejsce spotkań. W mieście został otworzony pierwszy klub Senior+. Będzie on służył za miejsce spotkań i aktywizacji seniorów. Znajduje się w centrum miasta przy ul. Kubusia Puchatka. Będzie tam można brać udział w zajęciach artystycznych, plastycznych i ćwiczeniach fizycznych. Ponadto będą organizowane liczne wyjścia do takich instytucji kultury jak kina czy teatry. Głównym celem klubu jest promocja aktywnego i zdrowego stylu życia. – Cieszy mnie otwartość i chęć działania pruszkowskich seniorów. Klub Senior+

     

72%
pozostało do przeczytania: 28%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze