Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Siedmiu płocczan zagra na mistrzostwach

Dodano: 12/01/2023 - Numer 3347 - 12.01.2023

Czterech Polaków, dwóch Chorwatów i Hiszpan – wszyscy są piłkarzami ręcznymi Orlen Wisły Płock – spędzi najbliższe tygodnie, rywalizując na arenach mistrzostw świata w Polsce i Szwecji. Do treningów z drużyną, po kilku dniach odpoczynku, wrócą zawodnicy występujący w innych kadrach narodowych.

Piłkarze Orlen Wisły rozpoczęli przygotowania do rundy rewanżowej 5 stycznia. Na pierwszym treningu pojawiło się tylko siedmiu piłkarzy, pozostali brali udział w zgrupowaniach kadr narodowych. Pierwszych zajęć w nowym roku nie prowadził z drużyną trener Xavi Sabaté. Od początku stycznia pracował z reprezentacją Czech, której jest trenerem, a najbliższe dni, do końca fazy grupowej mistrzostw świata 2023, spędzi w Katowicach.

     

37%
pozostało do przeczytania: 63%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze