Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Legia sprzeda Nawrockiego?

Dodano: 12/07/2023 - Numer 3472 - 12.07.2023

Legia Warszawa najprawdopodobniej sprzeda w tym okienku jednego ze swoich młodych piłkarzy. Zdaniem TVP Sport będzie nim środkowy obrońca, 22-letni Maik Nawrocki. Młodzieżowym reprezentantem Polski zainteresowane są kluby z niemieckiej Bundesligi.

Dyrektor sportowy Legii Warszawa, Jacek Zieliński, nie ukrywa, że wicemistrzowie Polski latem chcą dobrze sprzedać jednego z piłkarzy, żeby mieć budżet na nowe transfery. Co jakiś czas słychać o propozycjach dla jej młodych graczy – bramkarzem Kacprem Tobiaszem ma się interesować Wolfsburg. Zainteresowanie wzbudza też Bartosz Slisz, który niedawno zadebiutował w seniorskiej reprezentacji Polski i Albańczyk, też reprezentant, Ernest Muci. Teraz przyszła konkretna oferta za Nawrockiego. 

     

45%
pozostało do przeczytania: 55%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze