Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Teatr wychodzi do ludzi

Dodano: 24/06/2026 - Numer 4212 - 24.06.2026
fot. Facebook/d
fot. Facebook/d

Niektóre spektakle ogląda się z teatralnego fotela. Inne – siedząc na krawężniku, stojąc na rynku albo spacerując między kolejnymi punktami programu. Lato to czas festiwali ulicznych, które przyciągają zarówno rodziny z dziećmi, jak i widzów szukających ambitniejszych propozycji. W programach można znaleźć teatr ruchu, widowiska plenerowe, nowy cyrk, akrobatykę i przedstawienia przygotowane specjalnie z myślą o miejskiej przestrzeni. Co ważne, większość wydarzeń jest bezpłatna.

Sezon letnich festiwali ulicznych otworzy jutro w Warszawie 33. Festiwal Sztuka Ulicy. Przez cztery dni przedstawienia będą prezentowane w Parku Szczęśliwickim, na Rynku Nowego Miasta, przy Złotych Tarasach oraz w Piasecznie na

     

16%
pozostało do przeczytania: 84%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze