Z pożyczką ekspresową wszystko się uda

fot. Shutterstock/Pelagija

Przygotowania do świąt często wiążą się z większymi wydatkami, dlatego Bank Pekao S.A. proponuje – zarówno nowym, jak i obecnym klientom – pożyczkę ekspresową z prowizją 0 zł i RRSO 12,04 proc., aby pomóc w spełnianiu świątecznych marzeń.

Pożyczkę można przeznaczyć na dowolny cel, np. na zakup prezentów, świąteczny wyjazd albo bieżące wydatki związane z organizacją rodzinnego spotkania. Wnioskować można o kwotę od 1 000 zł do nawet 250 tys. zł na okres 24 miesięcy. Do końca grudnia br. klienci nie zapłacą prowizji za udzielenie pożyczki, a RRSO wynosi tylko 12,04 proc. 

– Okres okołoświąteczny to czas, który kojarzy nam się z wieloma pozytywnymi emocjami i świąteczną atmosferą, ale również z większymi wydatkami związanymi z przygotowaniem świąt, prezentami czy zimowym wyjazdem. Aby wesprzeć klientów w spełnianiu świątecznych marzeń, Bank Pekao proponuje pożyczkę na atrakcyjnych warunkach: bez prowizji i z korzystnym RSSO 12,04 proc.

– mówi Piotr Gołąb, dyrektor Departamentu Produktów Kredytowych Klienta Indywidualnego w Banku Pekao S.A.

Wnioskowanie o pożyczkę jest proste. Każdy klient, zarówno nowy, jak i obecny, może otrzymać ją szybko i wygodnie.

Klienci banku mogą złożyć wniosek na kilka sposobów: w serwisie internetowym Pekao24, aplikacji mobilnej PeoPay, zadzwonić na infolinię lub do oddziału. Aby skorzystać z oferty w bankowości elektronicznej, we wniosku trzeba wpisać kod promocyjny TVratka. Po pozytywnej decyzji kredytowej umowę pożyczki można zaakceptować w serwisie internetowym Pekao24 lub aplikacji mobilnej PeoPay.
W przypadku nowych klientów wniosek należy złożyć przez stronę internetową, a następnie zweryfikować swoją tożsamość na podstawie zdjęcia twarzy i danych z dowodu. Jeśli kwota pożyczki nie przekroczy 7 tys. zł, można uzyskać ją całkowicie online. W przypadku wyższej kwoty umowę podpisuje się w dowolnie wybranym oddziale banku.

Więcej informacji o pożyczce ekspresowej znajduje się na stronie: https://www.pekao.com.pl/klient-indywidualny/pozyczanie-gotowki/pozyczka-na-dowolny-cel.html.

Wyjaśniamy, że RRSO – rzeczywista roczna stopa oprocentowania pożyczki – wynosi 12,04 proc. przy następujących założeniach: całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 2341 zł, pożyczka zaciągnięta na 24 miesiące, oprocentowanie zmienne 11,45 proc. w stosunku rocznym, całkowity koszt pożyczki 289,36 zł (w tym: odsetki 289,36 zł), całkowita kwota do zapłaty 2630,36 zł, płatna w 23 ratach miesięcznych po 109,60 zł, 24 rata wyrównująca 109,56 zł. Kwota udostępniana pożyczkobiorcy 2341 zł. Kalkulacja została podana na podstawie przykładu reprezentatywnego według stanu na 18 lipca 2023 r. Oferta dla osób, które w okresie obowiązywania oferty złożą kompletny wniosek o udzielenie pożyczki lub wyślą formularz kontaktowy w okresie obowiązywania oferty specjalnej.

Pożyczka może być przeznaczona na dowolny cel, w tym na spłatę zobowiązań w innych bankach, z wyjątkiem spłaty posiadanych pożyczek lub kredytów w Banku Pekao S.A. Kwota pożyczki obejmuje wartości od 1000 zł do 250 tys. zł, a okres kredytowania 24 miesiące.

Oferta ważna do 31 grudnia 2023 r. Bank podejmuje decyzję o udzieleniu pożyczki po ocenie zdolności kredytowej. Informacja nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu cywilnego.

Bank Pekao obsługuje ponad 6,6 mln klientów. Zróżnicowany profil działalności Banku Pekao jest wspierany przez wiodący na rynku bilans i profil ryzyka odzwierciedlony w najniższych kosztach ryzyka, silnych wskaźnikach kapitałowych i odporności na warunki makroekonomiczne (Pekao okazało się najbardziej odpornym bankiem w Europie, zajmując pierwsze miejsce w testach warunków skrajnych, przeprowadzonych przez EBA w 2023 roku wśród 70 banków). Pekao jest jedną z najbardziej dywidendowych spółek giełdowych w Polsce na przestrzeni ostatnich 10 lat, wypłacając łącznie 20 mld zł w ciągu dekady.

Materiał powstał we współpracy 
z Bankiem Pekao S.A.