Z nieba do piekła i z powrotem!

Dodano: 22/10/2018 - numer 2160 - 22.10.2018
Kiedy w 23. minucie Legia Warszawa prowadziła z Wisłą Kraków 2:0, całkowicie panując nad boiskowymi wydarzeniami, nikt nie spodziewał się koszmaru. A jednak legioniści zaserwowali kibicom przy Łazienkowskiej horror i w zaledwie pięć minut dali sobie wbić trzy gole. Wojskowych uratował w 90. minucie Carlitos. Rozpędzony ekspres i rozklekotany pociąg podmiejski – tak prezentowały się odpowiednio Legia i Wisła w pierwszej połowie niedzielnego szlagieru. Mistrzowie Polski zaczęli spotkanie od mocnego uderzenia. Już w 2. minucie wyprowadzili atak, Cafú odegrał na skrzydło do Michała Kucharczyka, a ten zdołał dośrodkować w pole karne. Do piłki dopadł Dominik Nagy i chociaż musiał uderzać głową spadającą już piłkę, to ta odbiła się