Wlazły: Wykonaliśmy naprawdę ciężką pracę

Dodano: 09/11/2018 - numer 2175 - 09.11.2018
Mariusz Wlazły poprowadził PGE Skrę do zwycięstwa w ostatnim ligowym meczu z Asseco Resovią. Kapitan mistrzów Polski zagrał świetnie nie tylko w ataku, lecz także w bloku. – Cieszę się, że mogę pomóc zespołowi. Niemniej każdy w tym meczu miał swoje pięć minut i bardzo dobrze je wykorzystał – przyznaje 35-letni zawodnik. Bełchatowianie pokonali we własnej hali drużynę z Rzeszowa 3:1. – Mecz też mógł się podobać kibicom, bo były zacięte akcje, zacięte sety oraz sporo walki po obu stronach – ocenia Mariusz Wlazły, cytowany przez oficjalną stronę internetową PGE Skry. – Niemocy i nieprzyjemnych fal też nie brakowało, ale dla nas skończyło się to bardzo korzystnie. Cieszymy się z punktów, które zdobyliśmy. Dla nas ten mecz już się zakończył i