Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

To już jest koniec

Dodano: 08/01/2019 - numer 2222 - 08.01.2019
Ricardo Sá Pinto zdecydował, że dla czterech piłkarzy to już koniec przygody z Legią. Bolesne rozstanie czeka zwłaszcza Arkadiusza Malarza, który do niedawna stanowił o sile defensywy Wojskowych. Teraz „Malowany”, podobnie jak Jose Kante, Chris Philipps i Cristian Pasquato, będzie mógł trenować jedynie z rezerwami Legii. Cała czwórka może sobie szukać nowych klubów. Sá Pinto już od dawna pokazuje, że w jego zespole nikt nie będzie wyróżniany ze względu na sentymenty, przeszłość i dokonania. Liczy się tu i teraz. Najpierw boleśnie przekonał się o tym Krzysztof Mączyński, który jeszcze jesienią został zesłany do Legii II. Teraz dołączą do niego kolejni zawodnicy. Malarz od dawna nie miał u Sá Pinty wysokich notowań. W hierarchii był za Radosławem Majeckim i Radosławem Cierzniakiem,
     

33%
pozostało do przeczytania: 67%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze