Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Wolski zasłużył na nowy kontakt

Dodano: 08/01/2019 - numer 2222 - 08.01.2019
Łódzki Klub Sportowy przedłużył umowę z Maciejem Wolskim do 30 czerwca 2021 r. – Bardzo chciałem zostać dłużej w Łodzi. Mamy fajny zespół i ciekawą wizję rozwoju – przyznaje 22-letni pomocnik. Wolski trafił do klubu z al. Unii równo rok temu. W rundzie wiosennej sezonu 2017/2018 rozegrał czternaście meczów w 2. Lidze, a jesienią obecnych rozgrywek wystąpił w siedemnastu meczach Fortuna 1. Ligi (strzelił w nich dwa gole). – Maciej jest przykładem na to, jak może się rozwijać zawodnik. Myślę, że zasłużył na tę umowę – mówi Krzysztof Przytuła, cytowany przez oficjalną stronę internetową ŁKS. Zanim pomocnik związał się z Łódzkim Klubem Sportowym, grał m.in. w drużynach: Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie, Jezioraka Iława, Stomilu Olsztyn, rezerwach Lechii Gdańsk oraz Olimpii
     

36%
pozostało do przeczytania: 64%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze