Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Cel Widzewa? Piąte mistrzostwo Polski

Dodano: 22/01/2019 - numer 2234 - 22.01.2019
Od 2015 r. Widzew jest odbudowywany po tym, jak do jego degradacji doprowadzili poprzedni właściciele. Od tamtej pory drużyna awansowała do 2. Ligi, a kibice w każdym roku biją rekordy w zakupie karnetów. – Chcemy, by Widzew wrócił na właściwe miejsce na piłkarskiej mapie. Dla wielu z nas celem jest piąte mistrzostwo Polski – podkreśla Tomasz Stamirowski, prezes Stowarzyszenia RTS Widzew Łódź. Wczoraj, podczas specjalnej konferencji prasowej, przedstawiciele Widzewa przyznali, że nadal nie udało się im zatrudnić nowego prezesa spółki. – Dążymy do zrekrutowania osób, które w profesjonalny sposób będą zarządzały poszczególnymi płaszczyznami funkcjonowania klubu – powiedział Remigiusz Brzeziński, przewodniczący rady nadzorczej Widzew Łódź SA, oddelegowany tymczasowo do pełnienia funkcji
     

32%
pozostało do przeczytania: 68%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze