Drugie sparingowe zwycięstwo Widzewa

Dodano: 31/01/2019 - numer 2242 - 31.01.2019
Widzewiacy pokonali w Uniejowie trzecioligową Polonię Warszawa 3:1. To drugi sparing i druga wygrana łódzkiej drużyny w ramach przygotowań do rundy rewanżowej II ligi. Od poniedziałku drużyna Widzewa przebywa na zgrupowaniu w Uniejowie. Trener Radosław Mroczkowski ma do dyspozycji 24 zawodników, jednak nie wszyscy zagrali w środowym meczu. Zabrakło Mateusza Michalskiego i Patryka Wolańskiego. W pierwszej jedenastce znalazł się za to Łukasz Turzyniecki, który przebywa na testach w łódzkim klubie. Już w 3. minucie podanie Marcina Pieńkowskiego na jedenasty metr wykorzystał Kacper Falon. Pomocnik strzałem w długi róg pokonał bramkarza z Warszawy. Polonia doprowadziła do remisu w 14. minucie. Po rzucie wolnym piłka spadła na głowę Krystiana Pieczary. Były gracz Łódzkiego Klubu Sportowego nie