Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

PGE Skra walczy o czołową szóstkę

Dodano: 05/03/2019 - numer 2269 - 05.03.2019
Wygrana z Cerradem Czarnymi Radom zwiększyła szanse PGE Skry Bełchatów na awans do grona drużyn walczących o medale. To już czwarte ligowe zwycięstwo z rzędu bełchatowskiej ekipy. – Mam nadzieję, że mimo naszych problemów kadrowych, kolejni rywale będą mieli problemy, by nas zatrzymać – przyznał libero PGE Skry Kacper Piechocki. Zawodnicy PGE Skry podkreślają, że teraz wszystkie mecze są dla nich niczym finał. – Jeśli będziemy wygrywać do samego końca, to na pewno zagramy w play-offach PlusLigi – powiedział po sobotnim meczu Kacper Piechocki. – Bardzo się cieszymy, że na trudnym terenie w Radomiu potrafiliśmy wrócić do gry, bo naprawdę było ciężko przyjąć zagrywkę rywali. Teraz nie patrzymy na innych, chociaż oczywiście znamy wyniki wszystkich drużyn. Staramy się skupić na sobie, bo 
     

35%
pozostało do przeczytania: 65%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze