Przekaż 1,5% na media Strefy Wolnego Słowa. Dziękujemy! Przekaż TERAZ » x

Dolnośląscy szczypiorniści przegrywają z hegemonami

Dodano: 28/03/2019 - numer 2289 - 28.03.2019
Rozegrane awansem mecze Zagłębia Lubin i Chrobrego Głogów w Superlidze zakończyły się porażkami ekip z Dolnego Śląska. Miedziowi przegrali na wyjeździe z Wisłą Płock 20:28. Chrobry natomiast uległ PGE Vive w Kielcach 27:35. Obie drużyny z naszego regionu były skazywane na porażkę. Wisła Płock to obecny wicemistrz Polski, Vive natomiast broni tytułu sprzed roku. Od kilku lat obie te drużyny dominują na krajowym podwórku. Bliżsi sprawienia niespodzianki byli szczypiorniści Zagłębia. Po 10 minutach prowadzili z Wisłą 6:4 i wydawało się, że mają szansę na wyrwanie punktów drużynie z Płocka. Gospodarze jednak się przebudzili i zaczęli grać lepiej. Już na przerwę Nafciarze schodzili przy prowadzeniu 14:11. Druga połowa meczu wyglądała podobnie. Zagłębie dotrzymywało kroku rywalom na