Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Hipokryzja Tuska

Dodano: 20/07/2012 - Numer 263 - 20.07.2012
Widok premiera czy prezydenta stojących ramię w ramię ze strażakami na miejscu klęsk żywiołowych to już przeszłość. Chociaż w tym roku Polskę nawiedziły potężne tornada, Donald Tusk nie pojechał do poszkodowanych. – To dlatego, że w tym roku nie ma żadnych wyborów – uważa opozycja. Szef rządu pozujący do zdjęć na podmywanych wałach przeciwpowodziowych czy spotykający się z poszkodowanymi przez ulewy plantatorami to obrazki, które w ostatnich latach regularnie pojawiały się w mediach. Dlaczego więc w tym roku nikt z rządzących nie udał się np. do Bisztynka w województwie warmińsko-mazurskim, w którym niedawno grad wielkości kurzych jaj dokonał gigantycznych zniszczeń, czy do poszkodowanych po przejściu w zeszłym tygodniu trąb powietrznych w wielu miejscach w kraju? – W 2009 r. były wybory
     

20%
pozostało do przeczytania: 80%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze