​ŁKS strzelił trzy bramki, ale nie zdołał pokonać Odry Opole

Remisem 3:3 zakończyło się wyjazdowe spotkanie Łódzkiego Klubu Sportowego z Odrą Opole. Podopieczni trenera Kazimierza Moskala wygrywali do przerwy 3:0, jednak nie potrafili dowieźć zwycięstwa do końcowego gwizdka. Goście wyszli na prowadzenie w 9. minucie. Najpierw przejęli piłkę na połowie rywali, wymienili kilka szybkich podań, a w decydującym momencie Patryk Bryła minął obrońcę i strzałem z około szesnastu metrów pokonał bramkarza Odry. Jeszcze w pierwszej części spotkania ełkaesiacy dwukrotnie trafili do siatki. W 38. minucie piłkę z prawej strony boiska dośrodkował Jan Grzesik, a głową do bramki skierował ją wychowanek ŁKS Rafał Kujawa. Już w doliczonym czasie gry gospodarze sfaulowali w polu karnym Piotra Pyrdoła. Do jedenastki podszedł Maksymilian Rozwandowicz i nie zmarnował