reklama


PiS wykłada karty na stół

numer 2405 - 16.08.2019Polska

WYBORY Już dzisiaj poznamy pełne listy Prawa i Sprawiedliwości do jesiennych wyborów parlamentarnych. Informacje te potwierdził szef Komitetu Wykonawczego i lider rzeszowskiej listy PiS Krzysztof Sobolewski. Poseł Zbigniew Gryglas w rozmowie z „Codzienną” podkreślił, że nie należy spodziewać się rewolucji kadrowej.

Już w lipcu poznaliśmy wyborcze jedynki Zjednoczonej Prawicy. Premier Mateusz Morawiecki został liderem katowickiej listy, prezes PiS Jarosław Kaczyński powalczy o głosy w Warszawie, natomiast w „obwarzanku warszawskim” jedynką jest minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak. Na innych czołowych miejscach także znajdują się przede wszystkim doświadczeni politycy Zjednoczonej Prawicy.

– W piątek około południa odbędzie się konferencja prasowa, na której przedstawimy kompletne listy kandydatów na jesienne wybory do Sejmu i Senatu – zapowiedział Sobolewski. Zdradził także, że większość kandydatów na listach stanowią dotychczasowi parlamentarzyści, a są one uzupełnione przede wszystkim o działaczy samorządowychzawartość zablokowana

Autor: Adrian Siwek


Pozostało 50% treści.

Chcesz przeczytać artykuł do końca? Wyślij SMS i wprowadź kod lub wykup prenumeratę i zaloguj się.

Dostęp do artykułu
wyślij sms o treści GP1 na numer 7155
koszt 1 zł (1,23 zł brutto)
Prenumerata
Mam dostęp
zaloguj się
reklama
#DziękujeMyZaOdwagę
reklama