Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Hezbollah: ucierpią Stany Zjednoczone

Dodano: 05/09/2012 - Numer 302 - 05.09.2012
BLISKI WSCHÓD \ Teheran ukarze Stany Zjednoczone za ewentualny atak Izraela na Iran – zapowiedział Hassan Nasrallah, lider terrorystycznego ugrupowania Hezbollah. O planach władz Iranu Nasrallah opowiedział w wywiadzie dla libańskiej telewizji Al Mayadeen. Jak stwierdził lider wspieranej przez Syrię i Iran libańskiej partii politycznej islamskich szyitów, w odwecie za izraelski atak na Iran zostaną zaatakowane wszystkie bazy amerykańskie na Bliskim Wschodzie. Natomiast ataki na Izrael prawdopodobnie będą skierowane przeciwko obiektom jądrowym. Nasrallah dodał, że opiera się na informacjach uzyskanych od wysokich rangą irańskich urzędników. Jak wynika ze słów lidera Hezbollahu, atak na Amerykanów będzie nieuchronny w wypadku konfliktu irańsko-izraelskiego. „To bez znaczenia, czy USA wezmą
     

46%
pozostało do przeczytania: 54%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze