Powoli się pną

MOTORYZACJA \ Ssangyong Korando Quartz 1,5 T-GDi 163 KM 2WD

numer 2609 - 16.04.2020Motoryzacja

Samochody koreańsko-indyjskiej firmy Ssangyong nie należą do najchętniej kupowanych na polskim rynku. Jednak ich popularność w Polsce stale i zauważalnie rośnie. Kto wie, może już niedługo firma ta wedrze się do Top 20 najbardziej popularnych marek aut w Polsce. Z pewnością oferowany od zeszłego roku w Polsce nowy model Korando może jej w tym pomóc.

Do tej pory testowane przez nas ssangyongi dość znacząco różniły się od innych oferowanych w Polsce marek. Były dość, by tak rzec, oldskulowe w swoim designie i niektórych rozwiązaniach technologicznych. Oczywiście wielu nabywcom mogło to zdawać się atutem i uroczym sposobem na wyróżnianie się w tłumie niemal jednakowych technologicznie aut, ale zapewne dla większości zaletą to nie było. Jednak nowy Korando stara się zrywać z tą tradycją. Oczywiście widać oryginalność marki Ssangyong, ale w połączeniu z bardzo udanym autem tym razem to wyróżnik zdecydowanie na plus.

Korando oferuje swojemu nabywcy nowoczesne nadwozie o kształtach budzących zaufanie, mnóstwo miejsca w środku i bardzo duży bagażnikzawartość zablokowana

Autor: Igor Szczęsnowicz


Pozostało 51% treści.

Chcesz przeczytać artykuł do końca? Wyślij SMS i wprowadź kod lub wykup prenumeratę i zaloguj się.

Dostęp do artykułu
wyślij sms o treści GP1 na numer 7155
koszt 1 zł (1,23 zł brutto)
Prenumerata
Mam dostęp
zaloguj się

#DziękujeMyZaOdwagę
reklama