Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

A może do Peru...?

Dodano: 14/09/2012 - Numer 310 - 14.09.2012
Marcin Wolski A może do Peru...? PiS prawie zrównał się z Platformą, gorący oddech plecy muska. Upadek – wizją wręcz potworną – więc może by się pozbyć Tuska? Lecz nim go z kraju się wykopie, trzeba – zadanie delikatne – znaleźć mu miejsce w Europie, nieważne, ale dobrze płatne. Dobrze by było pod niebieskim sztandarem wieść próżniacze życie, lecz uczy przykładem nas Kwaśniewski, co warte wszystkie obietnice...? Chociaż do różnych drzwi się puka, tam tylko słowa kurtuazji... Więc może lepiej zacząć szukać dla Donka jakieś miejsce w Azji.
     

95%
pozostało do przeczytania: 5%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze