Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Dolnoślązacy na czele

Dodano: 31/08/2020 - Numer 2723 - 31.08.2020
W drugiej kolejce piłkarskiej ekstraklasy dolnośląskie zespoły zdobyły komplet punktów. Zagłębie Lubin pokonało na swoim stadionie Wartę Poznań 1:0, a Śląsk Wrocław wygrał na wyjeździe z Wisłą Kraków 3:1. W takim samym składzie, jak przeciwko Piastowi, mecz w Krakowie rozpoczęła drużyna trenera Lavički. Po pokonaniu brązowych medalistów ubiegłego sezonu na własnym boisku tym razem WKS mierzył się na wyjeździe z Wisłą. Krakowianie przed tygodniem podzielili się punktami z Jagiellonią, remisując w Białymstoku 1:1. I takim samym wynikiem zakończyła się pierwsza połowa starcia na stadionie przy ul. Reymonta. Mecz lepiej zaczęli goście z Wrocławia – najpierw strzelił Mateusz Praszelik, później Róbert Pich, a następnie właśnie ta
     

32%
pozostało do przeczytania: 68%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze