Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Tymoteusz. Reaktywacja

Dodano: 23/03/2013 - Numer 469 - 23.03.2013
MUZYKA \ Po raz pierwszy od śmierci perkusisty Piotra „Stopy” Żyżelewicza zespół 2TM2,3 wraca na scenę. Koncert odbędzie się w ramach II Tygodnia dla Życia. Na widzów czeka mieszanka reggae, punku, metalu i poezji śpiewanej z ideą promocji życia. Robert Tekieli Dariusz „Maleo” Malejonek: „Chciałem zagrać ten koncert, bo dla mnie idea ochrony życia jest czymś bardzo istotnym, a muzyka, którą gramy dotyka serca człowieka, pomaga ludziom, daje nadzieję i możliwość odczucia sacrum. Ma moc zmieniania ludzkich serc. Daje nadzieję, że Bóg jest realnym i kochającym Ojcem, nieodwracającym się również od grzesznika”. – 2TM,2,3 to najlepszy zespół w Polsce grający muzykę alternatywną. Po śmierci Piotra Żyżelewicza „Stopy”, perkusisty, Tymoteusz zawiesił występy. Pojawiła się okazja, żeby zespół
     

50%
pozostało do przeczytania: 50%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze