Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Do ministry Agnieszki Kozłowskiej-Rajewicz

Dodano: 29/04/2013 - Numer 499 - 29.04.2013
Chciałbym zapytać Panią ministrę, czy zdaje sobie Pani sprawę z konsekwencji swojego blogerskiego ataku na posła Prawa i Sprawiedliwości Antoniego Macierewicza? Na portalu Tomasza Lisa, który na co dzień służy ambitnemu celowi, jakim jest reklama hot dogów, zamieściła Pani wpis, który tak wystraszył poznańskie władze Polskiej Akademii Nauk, że odmówiły wynajęcia sali na spotkanie z ministrem Macierewiczem. Ponieważ podobnie zachowały się władze Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, zapraszający przenieśli imprezę do dużej sali targów poznańskich. Nakręcona przez Panią medialna burza sprawiła, że na sobotnią uroczystość wręczenia Antoniemu Macierewiczowi nagrody Przemysła II ściągnęły tłumy. Pod ścianami, w przejściach, wszędzie, tłoczyli się ludzie, a szczęśliwcy z miejsc siedzących i tak
     

81%
pozostało do przeczytania: 19%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze