Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Sikorski odciął nas od Europy

Dodano: 10/05/2013 - Numer 506 - 10.05.2013
DYPLOMACJA \ SZEFOWIE MSZ-ETÓW ROSJI I NIEMIEC Z WIZYTĄ W WARSZAWIE Dziś w Warszawie w ramach tzw. trójkąta kaliningradzkiego spotkają się ministrowie spraw zagranicznych Rosji, Niemiec i Polski: Siergiej Ławrow, Guido Westerwelle i Radosław Sikorski. – To spotkanie jest wyrazem radykalnej zmiany dotychczasowej polityki zagranicznej Polski – mówi „Codziennej” były wiceminister spraw zagranicznych, poseł PiS u Witold Waszczykowski. Olga Alehno Według polskiego MSZ-etu trójstronne rozmowy w Warszawie mają dotyczyć współpracy UE–Rosja i NATO–Rosja, możliwości współdziałania w ramach organizacji międzynarodowych, a także współpracy w regionie Morza Bałtyckiego. Będzie to trzecie z rzędu spotkanie w ramach trójkąta kaliningradzkiego (zwanego też królewieckim). Pierwsze miało miejsce w maju
     

23%
pozostało do przeczytania: 77%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze