Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Opozycja: Minister Nowak do dymisji!

Dodano: 16/05/2013 - Numer 511 - 16.05.2013
POLITYKA \ W środę „Gazeta Polska Codziennie” ujawniła kolejne milionowe kontrakty, jakie spółka CAM Media, której wiceprezesem jest przyjaciel ministra Sławomira Nowaka Adam Michalewicz, zawarła z najważniejszymi instytucjami w państwie. Opozycja mówi jednogłośnie: Nowak do dymisji! Być może będzie trzeba wynająć mec. Giertycha albo mec. Rogalskiego i pozwać pana premiera Donalda Tuska w imieniu tych wszystkich wykonawców i podwykonawców, którzy utracili pracę i firmy dzięki takim menedżerom jak minister Sławomir Nowak i zażądać zabezpieczenia nie na 30 mln zł, ale na 30 mld zł – ironizuje poseł Prawa i Sprawiedliwości Joachim Brudziński w rozmowie z „Codzienną”. Jest to aluzja do procesu, który minister transportu (reprezentowany przez Romana Giertycha) wytoczył tygodnikowi „Wprost” za
     

49%
pozostało do przeczytania: 51%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze