Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

30 mln zł za fuszerkę

Dodano: 23/05/2013 - Numer 517 - 23.05.2013
SKANDAL \ „CODZIENNA” DOTARŁA DO LISTY NAGRÓD W GDDKIA Autostrady są wciąż niedokończone, budowy mostów i obwodnic ciągną się latami, kierowców straszą dziury w drogach, a wiele firm budowlanych czeka na zapłatę za wykonane roboty. A tymczasem Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad wydała w ubiegłym roku na premie dla swoich pracowników prawie 30 mln zł. Zostali nagrodzeni za sumienne wykonywanie swoich obowiązków. Wojciech Kamiński ,Jacek Liziniewicz Najhojniejszą rękę mieli dla swoich pracowników szefowie z regionalnej dyrekcji w Warszawie. W ramach nagród i premii rozdali prawie 5 mln zł. Oczywiście za dobrą robotę. Kierującym mazowiecką dyrekcją widać nie przeszkadzała nawet odmienna opinia Najwyższej Izby Kontroli. Inspektorzy NIK u wytknęli w ostatnim raporcie, że urzędnicy
     

20%
pozostało do przeczytania: 80%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze