Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Upomnijmy się o prawdę

Dodano: 03/06/2013 - Numer 525 - 03.06.2013
SMOLEŃSK \ 10 czerwca o godz. 19 w archikatedrze św. Jana w Warszawie zostanie odprawiona msza św. w intencji ofiar tragedii smoleńskiej. Po mszy uczestnicy udadzą się przed Pałac Prezydencki. Katastrofa rządowego Tu-154M miała miejsce ponad trzy lata temu, a my wciąż nie wiemy, co dokładnie się wydarzyło. Dlatego pomimo upływającego czasu nie możemy ustawać w upominaniu się o prawdę i sprawiedliwość – mówi Anita Czerwińska, szefowa warszawskiego Klubu „Gazety Polskiej”. – Musimy też dbać o pamięć tych, którzy zginęli pod Smoleńskiem, o elicie politycznej naszego kraju – dodaje. Zaznacza, że pod Pałacem Prezydenckim zawsze jest kilka tysięcy osób. 10 czerwca transmisja na żywo w TV Republika z obchodów miesięcznicy katastrofy smoleńskiej. (mm)
     

96%
pozostało do przeczytania: 4%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze