Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Ofensywa PiS u w Elblągu

Dodano: 17/06/2013 - Numer 537 - 17.06.2013
SAMORZĄD \ W najbliższą niedzielę 23 czerwca odbędą się wybory na prezydenta i do rady miejskiej Elbląga. Ogłoszono je po tym, jak mieszkańcy w referendum zdecydowali o odwołaniu dotychczasowego prezydenta Grzegorza Nowaczyka z PO. Kandydatem na prezydenta Elbląga z ramienia Prawa i Sprawiedliwości został Jerzy Wilk. Szerokiego wsparcia udzielają mu parlamentarzyści PiS u z prezesem Jarosławem Kaczyńskim na czele. – Elblążanie odrzucili złą władzę, odrzucili złego gospodarza, odrzucili rządy PO. W tej chwili Elbląg potrzebuje dobrego gospodarza i jest działacz samorządowy, który tym dobrym gospodarzem będzie: Jerzy Wilk – mówił podczas specjalnie zorganizowanej konferencji prezes PiS u, który pojawi się również na zakończenie kampanii wyborczej w Elblągu. – W mieście ogromne wrażenie
     

49%
pozostało do przeczytania: 51%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze