Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Marsz w obronie wolnych mediów

Dodano: 17/06/2013 - Numer 537 - 17.06.2013
KRAKÓW \ Wczoraj ulicami Krakowa przeszedł kolejny marsz w obronie wolności mediów i telewizji Trwam. Wzięły w nim udział tysiące osób. Manifestację organizowały kluby „Gazety Polskiej”, koła Radia Maryja i stowarzyszenie Solidarni 2010. Uroczystość rozpoczęła się o godz. 10.30 mszą św. polową w sanktuarium na Skałce, podczas której homilię wygłosił ojciec Tadeusz Rydzyk. Około południa marsz ruszył ulicami Krakowa w kierunku Rynku Głównego. Nagłośnienie zapewniła „Gazeta Polska”. Ze schodów krakowskiego ratusza do licznie zebranych przemawiali organizatorzy i zaproszeni goście. – Rok temu wysłaliśmy petycję do Jana Dworaka, a on do dzisiaj milczy. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji jest arogancka – powiedziała Marta Święcicka, szefowa Gliwickiego Klubu „Gazety Polskiej”, który w 
     

53%
pozostało do przeczytania: 47%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze