Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

PiS nie odpuści Gronkiewicz-Waltz

Dodano: 29/08/2013 - Numer 599 - 29.08.2013
REFERENDUM \ 36 PROC. WARSZAWIAKÓW PÓJDZIE DO URN Trwa mobilizacja wyborców przed zaplanowanym na 13 października głosowaniem w sprawie odwołania Hanny Gronkiewicz-Waltz. – PiS włączy się w kampanię informacyjną, której celem będzie nakłonienie warszawiaków do pójścia na wybory i wzięcia spraw miasta w swoje ręce – mówi „Codziennej” poseł Artur Górski, przewodniczący komitetu PiS u na warszawskim Mokotowie. Jacek Liziniewicz Według ostatnich badań opinii publicznej przeprowadzonych przez TNS Polska, gdyby referendum odbyło się w najbliższą niedzielę, do urn poszłoby 36 proc. warszawiaków. Większość głosowałaby przeciw Hannie Gronkiewicz-Waltz. To byłby koniec rządów prezydent Warszawy. Gronkiewicz-Waltz, przeczuwając swoją porażkę, dwoi się i troi, aby przekonać do siebie warszawiaków i 
     

31%
pozostało do przeczytania: 69%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze