Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Blamaż Macieja Laska

Dodano: 20/09/2013 - Numer 618 - 20.09.2013
SMOLEŃSK \ SZEF RZĄDOWEJ KOMISJI BOI SIĘ EKSPERTÓW MACIEREWICZA Nie byłem w Moskwie, nie byłem w Smoleńsku, nie badałem wraku tupolewa – przyznał wczoraj publicznie Maciej Lasek. Konferencja prasowa, na której wystąpił, pokazała skalę manipulacji strony rządowej. Samuel Pereira Rozpoczął się kolejny etap debaty smoleńskiej między stroną rządową a zespołem parlamentarnym. Wciąż jednak wyłącznie za pośrednictwem mediów. Na zwołanej w czwartek konferencji prasowej rządowy zespół pod przewodnictwem dr. Macieja Laska podważył kompetencje ekspertów zespołu Macierewicza, którzy nie zgadzają się z raportem byłego ministra spraw wewnętrznych Jerzego Millera. – Absolutnie nie – odpowiedział Lasek na pytanie „Codziennej”, czy zgodziłby się na debatę z ekspertami albo rozmowę jeden na jeden z prof. 
     

27%
pozostało do przeczytania: 73%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze