Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Rząd igra z ogniem

Dodano: 02/06/2014 - Numer 827 - 02.06.2014
Kompania Węglowa, która znajduje się w najtrudniejszej sytuacji w branży górniczej, pozostaje bez wiceprezesa, odpowiedzialnego za przygotowanie programu restrukturyzacji firmy. Marek Uszko przedstawił plan ratowania firmy i złożył 23 maja rezygnację z pełnionej funkcji. Jeszcze cztery dni temu w Sejmie wiceminister gospodarki Witold Pietrewicz mówił, że program restrukturyzacji Kompanii przygotowany przez Marka Uszkę będzie powiązany z planem restrukturyzacji całego sektora górniczego. Plan ten opracowuje specjalnie powołany przez rząd zespół specjalistów. Rządowy program jest już na ukończeniu i ma być 4 czerwca przedstawiony premierowi Donaldowi Tuskowi. Dokument ten po wakacjach ma być przekazany do konsultacji międzyresortowych i społecznych. W sytuacji, kiedy nie ma czasu, bo 
     

23%
pozostało do przeczytania: 77%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze