Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Niszczą dowody jak za Kiszczaka?

Dodano: 12/09/2015 - Numer 1216 - 12.09.2015
Antoni Macierewicz, odnosząc się do informacji podanych przez „Gazetę Polską”, ujawnił, że w jednej ze służb kupiono już najnowocześniejsze niszczarki. W związku z tym nasuwa się podejrzenie, że Platforma, chyląc się ku upadkowi, chce niszczyć dokumenty, podobnie jak czyniła to w schyłkowym okresie swojej działalności Służba Bezpieczeństwa za rządów gen. Kiszczaka. Co chce ukryć przed narodem? Dowody przestępstw, niszczenia Polski? Niedawno prezydent nie mógł się doszukać notatek po Komorowskim. Jak to się stało, że o tej ustawie dowiadujemy się już po fakcie? Dlaczego opozycja się na to godzi, dlaczego nie podnosi protestów? Kazimierz, Niezależna.pl
     

96%
pozostało do przeczytania: 4%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze