Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Niszczenie ładu państwowego

Dodano: 11/01/2012 - Numer 103 - 11.01.2012
Zamiast po raz kolejny analizować przemówienie i samookaleczenie prokuratora Mikołaja Przybyła, powinniśmy się skupić na skandalicznym zachowaniu gen. Parulskiego. O ile Mikołaj Przybył nie był w stanie emocjonalnie stabilnym, o tyle już Parulski wypowiada się na zimno i z pełną świadomością konsekwencji, jakie jego słowa niosą. Tej wypowiedzi zaś nie da się postrzegać inaczej niż jako wypowiedzenia posłuszeństwa swoim zwierzchnikom. Jest to de facto zniszczenie ładu państwowego. Jedno jest pewne – to działanie mające na celu utwierdzenie i utrzymywanie swoistego wojskowo-prokuratorskiego państwa w państwie, które podlega nawet odrębnym regulacjom prawnym (jak choćby możliwość kontrolowania e-maili bez zgody sądu). Żadne praworządne państwo nie może takiej sytuacji zaakceptować. Antoni
     

95%
pozostało do przeczytania: 5%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze