Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Kolejne pęknięcie w Kukiz’15

Dodano: 23/04/2016 - numer 1402 - 23.04.2016
fot. Tomasz Adamowicz/Gazeta Polska
fot. Tomasz Adamowicz/Gazeta Polska
Posłowie ruchu Kukiz’15 z Ruchu Narodowego żądają przeprosin od lidera ugrupowania Pawła Kukiza, który na ujawnionych w czwartek nagraniach obraził Artura Zawiszę. Jeżeli Kukiz nie przeprosi, liderzy ugrupowania będą chcieli założyć w Sejmie swój klub, w którego skład może wejść ośmiu posłów. Jak widzę tych psychopatów, którzy mówią, że należy Żydów mordować k…a, Murzyna zastrzelić, to dostaję białej gorączki. Jak za mną chodził ten… ty tego nie nagrywasz, mam nadzieję?... Jak mi działał na nerwy, jak za mną jeździł ten sk…yn, ten Zawisza, wszędzie, rozumiesz (nieczytelne), chciałem przypierd… mu – mówi na ujawnionych przez portal „Kukiz nas zdradził” nagraniach Paweł Kukiz. Zawisza zaś, komentując nagranie, stwierdził jedynie, że „pan Paweł Kukiz nie zaprezentował się od najlepszej
     

33%
pozostało do przeczytania: 67%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze