Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Ekspresowe transfery mistrza Polski

Dodano: 01/09/2016 - numer 1511 - 01.09.2016
Tak szalonej końcówki letniego okienka transferowego jeszcze w Legii nie było. W ostatnich 24 godzinach mistrzowie Polski wzmocnili się czterema piłkarzami. Do Girondins Bordeaux odszedł Igor Lewczuk, udało się natomiast zatrzymać Michała Pazdana. Pierwszy raz jesteśmy graczem na rynku transferów last minute. Trzeba powiedzieć, że to bardziej ekscytujące niż mecze – oświadczył we wtorek wieczorem Bogusław Leśnodorski, a potem Legia zabrała się za zakupy. Warszawianie oficjalnie potwierdzili transfery Walerija Kazaiszwiliego i Miroslava Radovicia, o których pisaliśmy w poprzednim wydaniu dodatku. – Słyszałem o Legii wiele dobrych rzeczy, o klubie opowiadał mi mój przyjaciel Lado Dwaliszwili, który tutaj grał. Myślę, że przeprowadzka do Warszawy to dla mnie właściwy krok. Chcę grać w Lidze
     

34%
pozostało do przeczytania: 66%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze