Marcus zadał decydujący cios

Piłkarze Arki są rewelacją tego sezonu ekstraklasy. Gdyński beniaminek pokonał w ostatnim meczu na własnym stadionie Cracovię 1:0 i z dorobkiem 16 punktów plasuje się na piątym miejscu w tabeli. – Wiedzieliśmy, że Marcus jest zdolny do gry przez 20 minut. Wszedł i zadał decydujący cios – powiedział trener gospodarzy Grzegorz Niciński. Zwycięskiego gola Marcus Vinicius zdobył w 76. minucie, zaledwie 120 sekund po wejściu na boisku. Brazylijczyk zmagał się ostatnio z urazem stawu skokowego i z tego powodu nie wystąpił w poprzedniej konfrontacji z Koroną w Kielcach, którą żółto-niebiescy przegrali 0:1. – Jestem szczęśliwy, bo dla takich chwil warto żyć. Ostatnio byłem kontuzjowany, a dla piłkarza, kiedy nie może grać i trenować, tylko chodzi na rehabilitację, są to bardzo trudne chwile. Nie