Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Magiera ma ugasić pożar w Legii

Dodano: 22/09/2016 - numer 1529 - 22.09.2016
Legia oficjalnie poinformowała, że umowa trenera pierwszego zespołu, Besnika Hasiego, została rozwiązana za porozumieniem stron. Nowym szkoleniowcem „Wojskowych” będzie Jacek Magiera. Poprowadzi zespół od soboty. Podczas piątkowego meczu w Krakowie na ławce trenerskiej zasiądzie jeszcze trener tymczasowy, Aleksandar Vuković. Rozstajemy się w zgodzie i z wzajemnym szacunkiem. Serdecznie dziękujemy trenerowi za przeprowadzenie drużyny przez eliminacje Ligi Mistrzów. Życzymy mu powodzenia w dalszej pracy – powiedział po zakończeniu rozmów z Hasim Bogusław Leśnodorski, prezes Legii. Mistrzowie Polski powinni być Albańczykowi wdzięczni, bo zachował się charakternie i podczas wtorkowych negocjacji w sprawie wysokości należnego mu odszkodowania nie walczył jak lew o każde euro. Gdyby się uparł,
     

22%
pozostało do przeczytania: 78%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze